create a web page

Hakkımızda

Firmamız 1995 Yılında Deniz Yapı Mühendislik Olarak Kurulmuş

Ağırlıklı olarak motorlu panjur (uzaktan kumandalı) Pimapen Pvc Kapı Pencere Sistemleri İlerleyen Yıllarda Cam Balkon, Duşakabin , Küpeşte son yılların en çok tutulan ve satılan Pileli Sinekliğinin imalatına başlamıştır .

Kalite Politikamız PİMAŞ kurulduğu günden itibaren, ürettiği her ürünle sektörünün standartları belirleyen öncü kuruluşu olmuştur. Gerek Türkiye’nin, gerekse uluslararası bağımsız kuruluşlarından ürünlerine kalite onayları alınmıştır. PİMAŞ, “Her Koşulda Müşteri Tatmini” hedefi ile, Kalitenin en yüksekdeğere çıkartılması için gerekli Kalite Yönetim Sistemi ve Organizasyon yapısını kurmayı hedef seçmiş ve bu hedefe ulaşmak için; Kalitenin Sisteme dayalı olarak güvence altına alınması bilinci, tüm PİMAŞ çalışanları tarafından benimsenerek ilke haline getirilmiştir. Bu çerçevede Pimaş, Toplam KaliteYönetimi Felsefesi ve TS-ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardını esas almıştır. Bu standarta uygunluğun sağlanması ve YönetimSisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Yönetimin sorumluluk ve güvencesi altındadır.

Kalitenin ‘Müşteri İsteklerine Uygunluk Derecesi’ olduğuna inanan PİMAŞ çalışanları, Topyekün Ekip Çalışmaları ile Sistemi desteklemektedirler…

1995 Yılında kurulan firmamız tecrübesini kalite, güven, estetik, konfor ve Ekonomik fiyatlandırma ile birleştirerek Deniz Duş Markası ile devam etmektedir.

Duşakabin, duş teknesi ve küvet sistemleri , cam balkon uygulamaları , küpeşte uygulamaları , sineklik ve menfez uygulamaları, Duş ve Küvet Sistemleri, Duşakabin, Küpeşte, Alüminyum Korkuluk, Sineklik, Menfez, Katlanır Cam Balkon, Balkon Camalama, Sabit Sineklik, Stor Sineklik, Plise Sineklik, Küvet Sistemleri, Duş Sistemleri, Alüminyum Küpeşte, Duş Dekorasyon, Duş Küvetleri, Duşakabinler, Mika Cam, Temperli Cam, Mini Küvet, Duş Teknesi, Hidro Masajlar PVC Pencere Sistemleri, duş dekorasyon hizmetleri ile profesyonel çalışma ürün çeşitliliği, kalite, ekonomik fiyatlandırma, ergonomik kullanım ilkesi ile çalışmaktadır. Mobirise
Adres

Zümrütevler Mahallesi Tülin Caddesi Begonya Sokak
No: 18 - 1 Maltepe / İstanbul

İletişim

E-Posta:
info@denizyapimuhendislik.com  
Telefon:(+90) 537 434 55 33